Dla 3 latków

tańczący chłopczyk

Zajęcia dla 3 latków odbywają się 1 raz w tygodniu [zobacz grafik].
Zajęcia dla maluszków są ogólnorozwojowe i utaneczniające. Te dwa różne style rozwiną u dzieci wszechstronność w sposobach poruszania się, dadzą swobodę wyboru w późniejszym okresie oraz sprawią, że zajęcia będą urozmaicone. Czas zajęć to 30 min.

ZAPRASZAMY!

   

 

Dla 4-6 latków

 

BALET,HIP HOP lub akrobatyka DLA NAJMŁODSZYCH

Zapraszamy dzieci w wieku 4 - 6 lat na zajęcia do naszej akademii!
Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu. Na zajęciach dzieci uczą się koordynacji, prostych kroczków i tanecznej radości. Na zajęciach baletowych pracują nad rozciągnięciem i lekkością ruchu. Wbierz jedną z opcji lub zapisz dziecko na różne lekcje! 

MINI AKRO

Zajęcia ogólnorozwojowe z podstawami akrobatyki. Dzieci zażyją dużą dawkę ruchu, a przy tym nauczą się prostych elementów akrobatycznych, które z pewnością będą najlepszych startem w przyszłość. Zajęcia będą odbywać się 1 raz w tygodniu po 45 min.

 

BALET JAZZ

Połączenie bazy jaką jest taniec klasyczny (nauka podstawowych pozycji, ćwiczeń) oraz szaleństwa tańca jazzowego (podstawowe kroczki, choreografie, zabawy) Idealne rozwiązanie dla małych księżniczek, które marzą o karierze baleriny ;) Najlepsza baza do wypracowania silnego, rozciągniętego i skoordynowanego ciała.

 

tańcząca dziewczynka