Zwróćcie uwagę, jak bardzo różnią się od swoich rówieśników dzieci, które ćwiczą taniec klasyczny. Gracja, lekkość i elegancja w każdym ruchu. Dążymy do tego, aby nasze lekcje wspomagały rozwój fizyczny i artystyczny maluchów. Są to zajęcia rytmiczne, które umuzykalniają dzieci. Początkowa ilość ćwiczeń techniki tańca klasycznego jest dostosowana do wieku dziecka. Udział w tych zajęciach uczy także koncentracji dostosowanej do ich poziomu rozwoju. Poprzez naśladowanie otaczającego nas świata rozwijamy w dziecku wyobraźnię oraz zdolności aktorskie. Uczymy także prostych kroczków tanecznych i choreograficznych, które pomagają w rozwoju fizycznym i orientacji przestrzennej. Pedagog inspiruje i motywuje dzieci do działania, rozwoju kreatywności i wyrazu artystycznego. Tańcząc i wykonując polecenia pedagoga dzieci uczą się dyscypliny, która przekłada się na życie codzienne.

Zajęcia dedykujemy dla dzieci (od 4 do 6 lat, od 7 do 11 lat ).

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu ( koszt 50 zł ), oraz 2 razy w tygodniu ( koszt 80 zł ). O szczegóły prosimy wysyłać zapytania.

 

Formularz zgłoszeniowy dziecka do akademii tańca Millenium

DANE DZIECKA
DANE RODZICA / PRAWNEGO OPIEKUNA
WYBÓR ZAJĘĆ
PYTANIA
Wyrażam zgodę na umieszczenie wizerunku mojego dziecka na stronie/facebooku/materiałach promocyjnych Millenium oraz znam i akceptuję Regulamin Millenium
Przepisz tekst
captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com