Informujemy, że podczas ferii zimowych zajęcia taneczne odbywają się normalnie (dla niektórych grup są małe zmiany – zmiany zostały naniesione na grafiki na dole).

Poniżej przedstawiamy lekko zmodyfikowany plan zajęć NA TEN TYDZIEŃ z podziałem na sale i lokalizacje. Pod koniec tygodnia zostanie opublikowany grafik na kolejny tydzień ferii.

Wszystkie grupy dostały sms-y z informacją.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem.

Gorąco zapraszamy wszystkich tancerzy na treningi – to świetna okazja, by aktywnie i radośnie spędzić ferie!

Do zobaczenia!